شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

پروانه شكار - alienali - 2015-11-09 12:16 PM

هفته دیگه احتمالا شروع میکنن . هنوز دستور کار ندادن بهشون . اطلاعی از دستور العمل ندارن .
من رفتم و خیلی هم با تربیت و متانت جوابم رو دادند . :shy:

RE: پروانه شكار - yahyarav - 2015-11-09 01:19 PM

سلام خدمت دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)
کسی خبرداره که اون 10تااستانی که شکارممنوع هستن،کدام استان هاهستن؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: پروانه شكار - MAZ - 2015-11-09 01:25 PM

(2015-11-09 01:19 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)
کسی خبرداره که اون 10تااستانی که شکارممنوع هستن،کدام استان هاستن؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام آقا یحییKhansariha (8)
شکار در ۱۰ استان اصفهان، البرز، تهران، بوشهر، ایلام، خراسان رضوی، قم، کردستان، هرمزگان و قزوین ممنوع هست.

RE: پروانه شكار - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-09 01:37 PM

ممکنه تجدیدنظربشه؟

حسین محمودی

RE: پروانه شكار - soheilabou - 2015-11-09 01:43 PM

سلام صدور پروانه در مازندران اغاز شد

RE: پروانه شكار - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-09 01:44 PM

آذربایجان شرقی نشده؟؟

حسین محمودی

RE: پروانه شكار - soheilabou - 2015-11-09 01:49 PM

میگفتن هر شکارچی فقط مجاز به انتخاب یکی از گروهاست.... ولی مثله اینه اینگونه نیست و یک شکارچی میتواند تمام گروه های پروانه را بگیرد

RE: پروانه شكار - fmad - 2015-11-09 03:06 PM

سلام خدمت اساتید:
از صدور پروانه برای استان فارس خبری نیست؟

RE: پروانه شكار - kazerland - 2015-11-09 06:47 PM

درود.اقای fmad فدات شم امروز فقط اداره کل پروانه میداد و فکر هم نکنم بخوان برای شهرستانها بفرستن.انقدر شلوغ بود که ادم نفسش میگرفت!خیلی ها میومدن برای دفترچه ولی نداشتن ولی بعدش به چشم خودم دیدم که دفترچه برای اشناهای خودشون صادر میکردن و به بقیه به دروغ میگفتن نداریم. اینجور عملکرد واقعا نا امید کننده بود و هیچ کس هم نبود بگه اقا چرا به مردم دروغ میگیدKhansariha (367)
یه جورایی اینجور پروانه دادن مساوی ندادن هستش و با عرض معذرت باید بگم مردم رو دست انداختن.خودشون از تهران بعضی از اختیارات رو گذاشتن در اختیار استان و اونا هم هرکاری که دلشون بخواد انجام میدن.امروز به طرف گفتم چرا نباید پروانه برای قمری و کبوتر صادر بشه گفت از فصل شکارش گذشتهKhansariha (172)

RE: پروانه شكار - 300WSM - 2015-11-09 06:57 PM

باز خوبه حداقل اداره کل صادر میکنه .اینجا که اصلا خبری نیست.نه محرومیم نه بهره مندKhansariha (367)