شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - کوهنورد - 2015-11-06 08:35 PM

(2015-11-06 01:42 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس ما تهرانی ها چیکارکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسین محمودی

کفففففففففففففففف !!!!!!!!!!

RE: پروانه شكار - asman - 2015-11-06 08:39 PM

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: پروانه شكار - 300WSM - 2015-11-06 08:41 PM

کامران جان وضعیت ما هم که پروانه خواهیم داشت چندان خوب نیست.دفترچه که دوسال از اعتبارش گذشته و معلوم نیست صادر بشه ثانیا داره زمان بادهای شدید و بارش برف هم نزدیک میشه و حداکثر اگر همه مشکلات اداری هم حل بشه حداکثر یکی دو بار بیشتر نمیشه رفت وما نیز همراه با دوستان گرامی کف خواهیم نمود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: پروانه شكار - asman - 2015-11-06 08:51 PM

300 جان ممنونم ازاینکه محرومان از پروانه ( از جمله من ) رو تسلی خاطر میدید خخخخخخخخخخخخخخخ
********************* دم اهالی انجمن همیشه گرم باد ***************************
(2015-11-06 08:41 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بادهای شدید و بارش برف

همه عشق شکار به همین اوضاع نامناسب جویشه
من که با لباسای گرم باهاش حال میکردم وبه جنگش میرفتم
بقول یکی از دوستام که تکیه کلامش :
ای داد ای داد

RE: پروانه شكار - MAZ - 2015-11-06 08:58 PM

با سلام
خدا وکیلی در حق ما اصفهانی ها بیشتر ظلم شد من بدبخت چقدر رفتم اداره محیط زیست آخرشم هیچ کف کردن آخرین گزینه هست Khansariha (226) ولی بازم پرچم بالاست من خودم یه پروانه بسیار زیبا گرفتم عکسشم قبلا گذاشتم خخخخKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2015-11-06 08:51 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
300 جان ممنونم ازاینکه محرومان از پروانه ( از جمله من ) رو تسلی خاطر میدید خخخخخخخخخخخخخخخ
********************* دم اهالی انجمن همیشه گرم باد ***************************
(2015-11-06 08:41 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بادهای شدید و بارش برف

همه عشق شکار به همین اوضاع نامناسب جویشه
من که با لباسای گرم باهاش حال میکردم وبه جنگش میرفتم
بقول یکی از دوستام که تکیه کلامش :
ای داد ای داد
ما که شکار تو برف سرما به دلمون موند

ما که شکار تو برف سرما به دلمون موند

RE: پروانه شكار - کوهنورد - 2015-11-06 09:08 PM

با سلام :
البته بنده برای مزاح و تلطیف فضا عرض کردم . اصلا دوست ندارم شادی دوستان و عزیزانی همچون جناب سنگک که سالها انتظار کشیدند رو خراب کنم ولی برداشت بنده از صدور پروانه در سال جاری اینه که بدلیل انفعال سازمان در سال گذشته و تخلفات بیشمار و از همه بد تر پیوستن شکارچیان قانون مند به متخلفان در فضای بلاتگلیفی و هرج و مرج سال گذشته بدون هیچ مطالعه و برنامه ریزی تصمیم به صدور پروانه گرفته شد .چرا میگویم بدون مطالعه ؟ به این دلیل که اگر کسی که حتی یکبار شکار کبک رو از نزدیک دیده باشد هیچوقت پروانه شکار کبک معمولی را از کبک چیل جدا نمیکند !!!!!!! قمری و کبوتر از دیر باز در چنته شکارچیان جایگاه خودش را داشته که سازمان هیچ تصمیمی راجع به آن نگرفته و جالبتر اینکه گنجشک سانان که از جمعیت خوبی برخوردارند بطور کلی نادیده گرفته شده !!!!!!!!
از همه بدتر رو در رو کردن شکارچیان شهر نشین و روستا نشین بطور جدی ، با القاء اینکه بومیان سهم معیشتی خود را از شکار باید دریافت کنند و برداشتهای ناقص از این نوع گفتار ها باعث اختلاف و حتی درگیری بین مردم خواهد شد . این در حالی است که طبیعت و هر انچه در آن موجود است از کانی و نبات و حیوان و امکانات ، به عموم مردم یک کشور صرفنظر از طبقه نژاد و رنگ و طایفه و.....تعلق دارد . این مورد را دیروز در صحبت با یک هموطن عزیز شمالی شنیدم که بشدت اعتقاد داشت پرندگان مهاجر سهم ماست و اجازه نمیدهیم از سایر استانها برای شکار بیایند مرتب هم میگفت از تابستان اسم نوشتیم برای صید !!!!!!!! این هم از جدید ترین دسته گل سازمان معظم .
در مورد صدور پروانه هم بنظرم انقدر دست دست کنند یک رو دفترچه نیست یه روز مهر نیست یه روز .......حکایت همان قیر و قیف و اینها که دوستان بهتر از بنده میدانند
امیدوارم یک روز همه به آنچه میخواهند برسند و از همه مهتر یکی پیدا شود این ملک را از ویرانی نجات دهد

RE: پروانه شكار - asman - 2015-11-06 09:40 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پروانه شكار - davoodheadari - 2015-11-06 10:13 PM

سلام ازهمه مهمترPcp نه است .چراکسی چیزی نمیگه.من توی شهر مجازگرفتن پروانه هستم .ولی سلاح pcp به چه درد میخوره این پروانه

RE: پروانه شكار - asman - 2015-11-06 11:06 PM

چی بگیم به نظر من مهمترین عاملی که باعث شده که سلاحهای خفیف pcpوبادی از رده شکار خارج بشن بی صدا بودنشونه نه هیچ چیز دیگه

RE: پروانه شكار - talebeamoli - 2015-11-06 11:55 PM

به به

جناب آسمان مارو بردن به اون روزهای دور و سرد پاییز که میرفتیم شکار

چای کنار آتیش چه زندگی خوبی بود یادش بخیر.............