شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بچ تهرون - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بچ تهرون (/showthread.php?tid=1803)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-05-28 05:05 PM

سلام
فقط یادتون باشه دوست عزیز کویتیها رفتی تا میتونی قیمت پایین بخواه ازشون. خوب چک و چونه بزنی میتونی تخفیف خوب بگیری.
شما بابد بری تقاطع جمهوری و فردوسی به اسم چهار راه استامبول .
میتونی با مترو بری میدان توپخانه یا میدان امام پیاده شی و پیاده بری بالا که توصیه نمیشه. احتمالا تا شب میمونی در تماشای فروشگاههای اسلحه فردوسی و به لباس نمی رسی.Khansariha (290)
میتونی هم از میدون توپخانه یه تاکسی سوار شی و چهار راه استامبول پیاده شی.
از همینجا یکم بالاتر هم منوچهریه که کیف و کفش و چرم هست و رنگ مو و لوازم آرایشگری هم هست.
[تصویر: 28_14140128470670611.jpg]

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - ALIANA-54-T06 - 2014-05-28 08:31 PM

به به علی مشهدی نامبر وان ما داره میاد تهران Khansariha (48)
ان شالله توفیق شود زیارتتان کنیم علی جان Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-05-28 09:07 PM

علی جون یکروزه داره میاد بابا ، ههههه فکر نکنم خودش همون چهارراه استانبول رو هم بزور ببینه !!! Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - royall - 2014-06-02 04:35 PM

هوای تهران طوفــــــــانی شده چجوررررر خخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-06-02 06:46 PM

آره حسابی... عجب هوای کثیفی بود. من و از همصحبتی با دوست عزیزی بازداشت.
من بیچاره با موتور بودم. تا رسیدم خونه مجسمه سفالیم رسید. البته نپخته...
انقدر خاک و بارون و طوفان ترکیب جالبی داره که نگو...
امیدوارم خسارتی به کسی نخورده باشه.
کوچه بالایی ما 2 تا ماشین زیر درخت له شد.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - MAZ - 2014-06-02 07:16 PM

مثل اینکه طوفان تهران خیلی خسارت داشته حتی چند نفرم کشته زخمی شدند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - صادق قرنجیکی - 2014-06-04 03:26 PM

دوستان چند وقت پیش به همراه یکی از دوستان خوب انجمن سری به بازار فردوسی زده بودم و عکس هایی گرفته بودم که شاید برای خیلی از بر و بچ تهرون عادی باشه ! ولی کمی Khansariha (219) براش بد نیس :
این رو می دونستید که با یک سلاح بادی فنر پیستون اهدافی در فاصله بالای 100 متر بزنید :

[تصویر: 14018828181.jpg]

این هم یک کارگاه مجهز تعمیر سلاح های بادی -همه نوع سلاح پذیرفته می شود- (متاسفانه هر چی دنبال مسئولین کارگاه گشتم کسی پیداش نشد! داشتم عکس می گرفتم به همین خاطر فکر کردند شاید از طرف شهرداری یا اماکن باشم )
[تصویر: 14018828182.jpg]

مواردی از فروش تفنگ بادی رو هم در داخل فروشگاه ها دیدم که چون به غایت از نوع قاب کردن تفنگ به مشتری ناآگاه در حیرت بودم از تصویربرداری و گرفتن مستندات باز ماندم Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - kingzax - 2014-06-04 04:23 PM

صادق جان اینها که چیزی نیست. پاینتر از پاساژ سیما دو تا مغازه نصفه نیمه هست که باید بری پشت ویترین اونهارو بخونی.
برد 700 متر هم میبینی.

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-06-04 04:46 PM

(2014-06-04 03:26 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مواردی از فروش تفنگ بادی رو هم در داخل فروشگاه ها دیدم که چون به غایت از نوع قاب کردن تفنگ به مشتری ناآگاه در حیرت بودم از تصویربرداری و گرفتن مستندات باز ماندم Khansariha (172)
اقا صادق این موارد هر روز بد تر از دیروز رخ میدهKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
قبلا یادمه یک فروشگاه نام اشنایی(توی گرون فروشی) داشت طبلیغ بنجامین دیسکاوری را میکرد و میخواست با تلمبه به یک بنده خدایی بفروشه!!! منم ماندم چی بگم!!! فقط قیمت گرفتم و گفتم خود اسلحه خوبه و خداحافظ.
و یا مثلا دیروز!!! یک موردی دیدم که توی مغازه نزدم زیر خنده خیلی بود(چون با صاحب مغازه کار داشتم)
دو تا جوان امده بودند تا حول و حوش 300 تومن تفنگ بخرن،و یکی هم دستش درد نکنه داشت بهشون کرال مگنوم را پیشنهاد میداد برای خریدن(که توی اون قیمت بهتر از بقیه باشه)اما یک چیزی گفت دهن من باز ماند!!!
گفت:((این کرال ها معروفه به خر کار!!! و یا اگه افزایش بودجه بدی برات سلاح اسپانیایی شادو 1000 معرفی میکنم که اون دیگه مرگ نداره!!!Khansariha (267)Khansariha (267)Khansariha (267)))
من ماندم چی بگم!!! البته فروشنده با این کار میخواسته کار را برای خودش و مشتری راحت بکنه،چون خریدار هم گفت برای تفننی و این که اگه لازم شد یک هدف زنی بکنم میخواهم بخرم.و همون کرال هم براش بسه دیگه!!!Khansariha (172)
(2014-06-04 04:23 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان اینها که چیزی نیست. پاینتر از پاساژ سیما دو تا مغازه نصفه نیمه هست که باید بری پشت ویترین اونهارو بخونی.
برد 700 متر هم میبینی.
فکر کنم منصوری بود همون اولی از پایینKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
خدا خیرش نده!!! هم گرون فروشه و هم بی انصاف،به غیر از توضیحات توهمی که برای محصولات توی ویترینش گذاشته تاحالا سر 2 تا از دوستای منم بد جوری کلاه گذاشته.Khansariha (367)
یک بار از یکی از دوستانم اسلحه خرید و یک اسلحه خراب بهش فروخت!!!Khansariha (367)
و یک بار دیگه هم به یکی از دوستانم 460 دست دوم فروخت که دوستم زود متوجه شد و توانست عوض بکنه.Khansariha (226)
----------------------------------------------------------------------------------------
وقتی توی فردوسی راه میرم توی دلم به اقلب مغازه ها زیر لب ....... میدم!!! چون میدونم چه ادم های عوضی هستن.فقط بعضی هاشون خوبن که از اون ها خرید میکنم.و همون مغازه های با انصاف هم شاید 10% فردوسی هم نشن که بازم مثل بقیه پر از اسلحه و تجهیزات نیستن.Khansariha (226)
اینقدر فروشنده نامرد توی فردوسی دیدم که دومی نداره!!! مثلا شخصی که به دوست 30 سالش دروغ میگه و میپیچونتش!!!Khansariha (367)
البته بعضی هاشون واقعا خوبن ولی متاسفانه خیلی کم هستن(در حال انقراضن)Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بچ تهرون - mhrSB - 2014-06-05 02:00 AM

(2014-06-04 08:20 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب تو بجای غصه خوردن میتونی فروشنده های با انصاف را معرفی کنی تا بقیه از اونجا بخرن.Khansariha (256)
روحی اخه کی را معرفی کنم که به درد بخوره!!!تازه بازم اونا که 100% کارشون اوکی نیست!!!
برای خرید از فردوسی یک قانون و یک تبصره وجود داره(تا خرید خوبی داشته باشی)Khansariha (256)
قانون:این که ببینی کجا ارزان تر از بقیه میده و جنسش بهتر هست.
تبصره:خودت بازار را بشناسی،هدف خریدت مشخص باشه و اسلحه شناس هم باشی.Khansariha (226)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
یک زمان وقتی از فردوسی میامدم تا 2،3 ساعت توی خانه با همه دعوا داشتم(از بس اعصابم به هم میریخت)ولی دیگه الان بی خیالش شدم و فقط برای انجام کار های خاص(مثل خرید کردن و یا قیمت کردن شی خاصی)میرم فردوسی.Khansariha (172)
موفق باشیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)