انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری Remington
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
ریمینگتون یکی از شرکتهای است که اکثرا اسحه نیمه اتوماتیک می سازد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: Remington_America_s_Oldest_Gunmaking_Company.png]

.[تصویر: 870ExpSynSuperMagCamo81125_prod.jpg]
.
[تصویر: 870ExpressTac_81204_prod.jpg]
.
[تصویر: 870SuperMag_81062_prod.jpg]
.
[تصویر: VersaMax_Black_SynLR.jpg]
.
[تصویر: VersaMaxTactical_81059.jpg]
.
[تصویر: 870Tactical_2010SD_RS10849D_Right_81404.jpg]
.
[تصویر: 870exp_combo_prod.jpg]
بیشتر معروفیت ریمینگتون به خاطر اسلحه های بی نظیر گلوله زنی اون هست و البته تفنگ های دستکش اون که معروفترینشون ریمینگتون 870 هست که محبوبیت خاصی در میان نیروهای ویژه داره Khansariha (8)
گلوله زنی بی نظیر700 رمینگتون با کالیبر 270:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13335632281.jpg]
با سلام.
دوستان ما تاپیکی در باب تشکر داریم ،عزیزانی که علاقه مند هستند در این باره صحبت بشه و تبادل نظر بشه به اون تاپیک مراجعه کنند

دوستان مطالب خودشون را در تاپیک بالا پیگیری بفرمایند.
Khansariha (8)Khansariha (8)
پست های به تاپیک مربوطه منتقل شد.
Khansariha (8)
[تصویر: 13434009301.jpg]
جریان کلیده چیه؟
فکر کنم برای امنیت باشه مثل سویچ ماشینKhansariha (8)
یکی از دوستان یه پنج تیر رمینگتون داره اتومات ، و از معدود سلاح هایی هست که موجوده .خیلی ازش تعریف می کنه . کسی اطلاعاتی داره . از نظر قیمت و کیفیت .
سلام دوست عزيز...5 تير رمينگتون بنده سراغ دارم...
25 ميليون....
كيفيت ...فوق العاده!!!
سلام-من یه دستکش موسبرگ500دارم فکرمیکنم ساخترمینگتون باشه هرچی هست خیلی دوستش دارم کسی میدونه ساخت چه شرکتیه ممنون
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع