انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین بوشنل یا bsa یا گامو برای مگنوم ها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من دوربین تفنگم خراب شد و میخوام یه دوربین خوب برای تفنگم بگیرم بین بوشنل 3-9*50و گامو 3-9*50 و bsa sweet 3-12*40 a/o موندم در ضمن تفنگم رنجر 125 اسنایپر ورتکس هست مرسی اگه کمک کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)
(2014-07-08 07:09 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من دوربین تفنگم خراب شد و میخوام یه دوربین خوب برای تفنگم بگیرم بین بوشنل 3-9*50و گامو 3-9*50 و bsa sweet 3-12*40 a/o موندم در ضمن تفنگم رنجر 125 اسنایپر ورتکس هست مرسی اگه کمک کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)

دوست عزیز برای هر چیزی که تاپیک باز نمیکنن مخصوصا که تاپیکش هم باشه.
شما در بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالتان را مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنند.
موفق باشید
تو این برند ها bsa رو من بهتر قبول دارم اما باز رو این تفنگ فکر نکنم دوام بیاره ؟
(2014-07-08 07:17 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-08 07:09 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)

دوست عزیز برای هر چیزی که تاپیک باز نمیکنن مخصوصا که تاپیکش هم باشه.
شما در بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالتان را مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنند.
موفق باشید

آقا شهریار ممنون بابت یادآوری ! کاربر گرامی emino ، لطفا نسبت به ایجاد تایپیک تامل بیشتری داشته باشید و از ایجاد تایپیک های موازی و یا مواردی که قبلا در مورد آنها موضوعی ایجاد شده خودداری کنید.
انتظار میره با این همه تاکیدی که روی سلاح نمونه ورتکس از هاتسان دارید یک پست به صورت ریویو از این سلاح داشته باشید.

نقل قول : تو این برند ها bsa رو من بهتر قبول دارم اما باز رو این تفنگ فکر نکنم دوام بیاره ؟
دوست عزیز قبل از ایجاد پست کمی به پست های اخیر تایپیک توجه فرمایید ! می بینید که این تایپیک موازی ایجاد شده و لزومی نداشته ! پاسخگویی در آن به معنی تایید آن خواهد بود!
Khansariha (8)
دوست عزیز emino برای هر سوالی که نمی شه تاپیک باز کرد!این بار چندمه شما برای سوالاتی که می شه در تاپیک های دیگه دنبال کرد تاپیک باز می کنید.لطفا رعایت کنید.
لینک مرجع